Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
ASUS ROG RYUJIN III 240 bílá
Kompletní systém vodního chlazení ASUS ROG RYUJIN III s 240mm radiátorem a dvěma 120mm PWM ventilátory je určen pro procesory Intel i AMD. Součástí balení je integrované RGB osvětlení a displej na čerpadle, které doplňují vzhled sestavy.
Jádro tvoří čerpadlo s měděnou chladicí deskou, které zajišťuje efektivní chlazení i při nízkých otáčkách a tím snižuje provozní hlučnost.
Chladicí základna z mědi je doplněna jemnými mikrokanálky, jež napomáhají rychlejšímu odvodu tepla.
Ventilátory dodávané s chladičem jsou koncipovány pro optimální výkon radiátoru a dosahují průtoku vzduchu kolem 119,05 m3/h s hlučností až 36,45 dB(A).
Řízení otáček PWM spolu se čerpadlem zvyšuje rychlost otáček jen v okamžiku, kdy teplota procesoru vyžaduje další chlazení, čímž se zajistí tišší provoz během běžné činnosti.
Integrované RGB osvětlení a displej na jednotce čerpadla umožňují vizuální efekty a jasný stav provozu.
Kompatibilita: podpora patří procesorům Intel s paticemi LGA 1700, 1200 a 115x a procesorům AMD s paticemi AM5 a AM4.
V balení naleznete 1x ASUS ROG RYUJIN III ARGB, 2x ventilátory chladiče, montážní sadu a potřebné kabely včetně uživatelské příručky.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Asus |
| Typ chlazení | |
| Typ chlazení | Vodní (AIO) |
| Barva | |
| Barva | Bílá |
| Kompatibilita | |
| Procesor | AMD , Intel |
| AMD patice | AM4 , AM5 |
| Intel patice | LGA 1151 , LGA 1200 , LGA 1700 |
| Ventilátor | |
| Velikost ventilátoru (mm) | 120 x 120 |
| Počet ventilátorů | 2 |
| Maximální otáčky ventilátoru (ot./min.) | 3600 |
| Maximální průtok vzduchu (CFM) | 71.6 |
| Hlučnost (dB) | 29.7 |
| Chladič | |
| Velikost radiátoru AIO | 240mm radiátor |
| Max TDP (W) - uchladitelné množství tepla | 250 |
| Podsvícení | |
| Barva podsvícení | A-RGB / D-RGB (5V) |
| RGB synchronizace | ASUS Aura |
| Rozměry | |
| Výška (mm) | 120 |
| Šířka (mm) | 279.5 |
| Hloubka (mm) | 30 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Asus |
| Typ chlazení | |
| Typ chlazení | Vodní (AIO) |
| Barva | |
| Barva | Bílá |
| Kompatibilita | |
| Procesor | AMD , Intel |
| AMD patice | AM4 , AM5 |
| Intel patice | LGA 1151 , LGA 1200 , LGA 1700 |
| Ventilátor | |
| Velikost ventilátoru (mm) | 120 x 120 |
| Počet ventilátorů | 2 |
| Maximální otáčky ventilátoru (ot./min.) | 3600 |
| Maximální průtok vzduchu (CFM) | 71.6 |
| Hlučnost (dB) | 29.7 |
| Chladič | |
| Velikost radiátoru AIO | 240mm radiátor |
| Max TDP (W) - uchladitelné množství tepla | 250 |
| Podsvícení | |
| Barva podsvícení | A-RGB / D-RGB (5V) |
| RGB synchronizace | ASUS Aura |
| Rozměry | |
| Výška (mm) | 120 |
| Šířka (mm) | 279.5 |
| Hloubka (mm) | 30 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt ASUS ROG RYUJIN III 240 bílá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ASUS ROG RYUJIN III 240 bílá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o ASUS ROG RYUJIN III 240 bílá ?

