Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
Obsah balení
BOSCH GWX 18V-10 PSC Professional – Aku úhlová bruska
- Nabízí výkon srovnatelný s 1000W síťovou bruskou díky bezuhlíkovému motoru a technologii ProCORE18V
- Rychlá a pohodlná výměna příslušenství díky bezklíčovému nacvakávacímu systému X-LOCK
- Bluetooth připojení umožňuje nastavení nářadí v aplikaci Toolbox a nabízí aktivní zpětnou vazbu
| Technické údaje | |
| Napětí akumulátoru | 18V |
| Volnoběžné otáčky | 4.500 – 9.000ot/min |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2kg |
| Nástroje a kotouče | |
| Pro hrubovací a dělicí kotouč | 125mm |
| Pro gumový brusný talíř | 125mm |
| Vibrace při broušení povrchu | |
| Hodnota emise vibrací ah | 5m/s2 |
| Nepřesnost K | 1,5m/s2 |
| Vibrace při broušení s brusným papírem | |
| Hodnota emise vibrací ah | 3,5m/s2 |
| Nepřesnost K | 1,5m/s2 |
Obsah balení
- BOSCH GWX 18V-10 PSC (0 601 7B0 800)
- Ochranný kryt (1 605 510 365)
- Přídavná rukojeť s tlumením vibrací (2 602 025 171)
- 1× modul Bluetooth Low Energy GCY 42 Professional (1 600 A01 3WF)
- L-BOXX 136 (1 600 A00 1RR)
- 1 vložka pro L-BOXX na nářadí a nabíječku (1 600 A01 166)
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | BOSCH |
| Typ | |
| Typ brusky: | Úhlové |
| Typ napájení: | Aku |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 9000 |
| Kotouč průměr (mm) | 125 |
| Funkce | |
| Funkce | Bluetooth , Regulace otáček |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 2 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Boční rukojeť , BT modul , L-BOXX , Ochranný kryt , Vložka do kufru |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | BOSCH |
| Typ | |
| Typ brusky: | Úhlové |
| Typ napájení: | Aku |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 9000 |
| Kotouč průměr (mm) | 125 |
| Funkce | |
| Funkce | Bluetooth , Regulace otáček |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 2 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Boční rukojeť , BT modul , L-BOXX , Ochranný kryt , Vložka do kufru |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt BOSCH GWX 18V -10 PSC Professional se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt BOSCH GWX 18V -10 PSC Professional mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o BOSCH GWX 18V -10 PSC Professional ?











