Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
Citizen CL-E720
Konstrukce tiskárny CL-E720 byla od počátku navržena s důrazem na jednoduchý servis a pohodlné používání. Kryt Hi-Open se otevírá nahoru, čímž nezvětšuje plochu, kterou tiskárna zabírá při otevření. Tiskárnu lze tedy umístit třeba mezi zeď a skříň počítače a při doplňování médií je možné otevřít i skříň.
Podobně rychlé a jednoduché je i vkládání pásky díky kovovému mechanismu Hi-Lift, který se otevře až na 90°, a umožní snadný přístup k pásce. To usnadňuje také zavádění médií, protože cesta médií zůstává volná.
Je pochopitelné, že průmyslová tiskárna se dodává v odolné skříni pro spolehlivý provoz. Tiskárna pojme role médií o vnějším průměru až 200 mm s minimální dutinkou 25–75 mm, což prodlužuje provoz. Používá pásky až 360 m, navíjené uvnitř či vně, pro maximální flexibilitu a minimální prostoje.
Technické parametry
Typ tiskárny: tiskárna štítků – direct thermal / thermal transfer – monochromní. Vestavěná zařízení: Kontrolní LCD, odřezávač. Technologie konektivity: kabelové. Rozhraní: USB 2.0, LAN. Max. rozlišení: 203 dpi. Simulace jazyka: ZPL, ZPL II, DPL. Funkce: Automatická řezačka, nastavitelný snímač na měření vzdálenosti. Automatická řezačka: Ano. Čárové kódy: Kód 93, Průmyslový 2 z 5, UCC/EAN-128, Kód 49, CODABLOCK, GS1 DataBar, QR Kód, MaxiCode, kód Aztec, Telepen, HIBCC, LOGMARS, EAN/JAN-8, EAN/JAN-13, UPC-A, UPC-E, MicroPDF417, Codabar, Code 128, Kód 11, Kód 3 z 9, 2 z 5, PDF417, MSI-Plessey, Data Matrix, TLC39, Plessey, ZIP, Standard 2 of 5. Funkce tiskárny: Hi-Lift metal mechanism, Active Ribbon Control and Positioning System (ARCP). Procesor: ARM Cortex-A9 400 MHz. Instalovaná RAM (max): 32 MB. Paměť flash: 16 MB. Typ médií: Nálepky, skládaný papír, zásoba štítku, etikety, kontinuální papírové etikety, vysekávané štítky. Max. velikost médií: Role (11,8 cm). Min. velikost média (uživ.): 12,5 mm x 6,4 mm. Max. velikost média (uživatelská): 118 mm x 4013 mm. Velikosti médií: Role (1,95 – 11,8 cm). Max. šířka tisku: 104 mm. Rozsah tloušťky médií: 0,0635 mm – 0,254 mm. Maximální vnější průměr role: 200 mm. Průměr jádra role: 75 mm, 25 mm. Podavač(e) médií: 1 x manuální - 1 role - Role (11,8 cm). Síť: Tiskový server. Připojení: 1 x LAN (místní síť) - RJ-45; 1 x USB 2.0. Odpovídající standardy: EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 třída A, EN 60950-1. Napájení: Vnitřní zdroj napájení. Požadované napětí: AC 230 V. Frekvence: 50/60 Hz. Provozní spotřeba: 75 W. Spotřeba v režimu pohotovosti: 4 W. Podporované operační systémy: MacOS, Linux, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Vista/XP/7/8, Windows 8.1. ENERGY STAR: Ano. Provozní teplota: 0 °C – 40 °C. Provozní rozsah vlhkosti: 30–80 % (nekondenzující). Rozměry: šířka 25 cm, hloubka 45,8 cm, výška 26,1 cm. Hmotnost: 11 kg.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Citizen |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Funkce | Tisk etiket - Termo papír |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 200 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 118mm |
| Průměr kotoučku | 200mm |
| Průměr dutinky | 25mm , 75mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | LAN (RJ45) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 45.8 |
| Šířka (cm) | 25 |
| Výška (cm) | 26.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 11 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Citizen |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Funkce | Tisk etiket - Termo papír |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 200 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 118mm |
| Průměr kotoučku | 200mm |
| Průměr dutinky | 25mm , 75mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | LAN (RJ45) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 45.8 |
| Šířka (cm) | 25 |
| Výška (cm) | 26.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 11 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt Citizen CL-E720 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Citizen CL-E720 mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Citizen CL-E720 ?




