Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
Citizen CL-E730
Průmyslová tiskárna Citizen CL-E730 je termotransferová zařízení s LCD displejem, které klade důraz na snadný přístup a rychlé nasazení pásky. Dokáže pracovat s médii v rolích o vnějším průměru až 200 mm a dutince 25 mm, což prodlužuje bezpřestojovou dobu provozu.
Konstrukce je z kovu a kryt umožňuje otevření až do 90°, horní kryt nabízí pohodlný přístup a systém ARCP™ (Active Ribbon Control & Positioning) zabraňuje pokrčení pásky. Tiskárna je umístěna v odolné kovové skříni pro spolehlivý a nepřerušovaný provoz.
Snadný přístup k ovládání doplňuje přehledný grafický displej na horní straně a tlačítky v logickém uspořádání. Stav tiskárny, hlášení o vyčerpání médií či provozní nastavení lze sledovat a provádět prostřednictvím jednoduchého menu.
Horní kryt je konstruován tak, aby po výměně médií snadno zapadl zpět, čímž je zajištěna bezpečnost i komfort uživatele.
Páskový systém ARCP™ zajišťuje stabilní vedení pásky a správnou polohu médií i na dlouhých pásech, což minimalizuje prostoje. Pásky lze používat s délkou až 360 metrů a volitelně být navíjené uvnitř i vně.
Kryt Hi-Open™ se otevírá nahoru, což šetří prostor a umožňuje práci třeba i v úzkých prostorách mezi zeď a skříňkou. S kovovým mechanismem Hi-Lift™ lze pásku nasadit rychle a bez komplikací, protože kryt se otevře až do 90° a umožní snadný přístup k médiím.
Komunikační rozhraní zahrnuje USB, paralelní a sériové propojení; k dispozici jsou volitelné ethernetové a bezdrátové sítě, instalaci může zvládnout uživatel.
Typy médií zahrnují role i traktorová média, průběžná i perforovaná, vysekávané štítky, visačky a vstupenky. Detekce médií se provádí podle mezery, zářezu nebo odrazu.
Páska může být vosková, vosk/pryskyřicová nebo ryze pryskyřicová; standardní délka pásky činí 360 metrů a návin může být vnitřní či vnější s automatickým přepínáním.
Tiskové parametry zahrnují šířku tisku až 104 mm, délku tisku až 4013 mm a rychlost až 203 mm/s.
Rozhraní dále zahrnuje USB (standardní verze 1.1) a Ethernet (10/100 base T); volitelně lze doplnit bezdrátovou LAN kartu (802.11b).
Paměť a software: RAM 16 MB (1 MB pro uživatelská data) a Flash RAM 4 MB (1 MB pro uživatelská data). Ovladače pro Windows bývají dodávány na CD k tiskárně nebo ke stažení na webu výrobce a software pro vytváření štítků Bartender Ultralight je součástí balení.
Volitelné doplňky a příslušenství zahrnují automatickou řezačku, odlepovač a externí držák médií pro 200 mm roli, dále pak rozhraní Ethernet a bezdrátové LAN.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Citizen |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Funkce | Tisk etiket - Termo papír |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 150 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 118mm |
| Průměr kotoučku | 200mm |
| Průměr dutinky | 25mm , 75mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | LAN (RJ45) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 45.8 |
| Šířka (cm) | 25 |
| Výška (cm) | 26.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 11 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Citizen |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Funkce | Tisk etiket - Termo papír |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 150 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 118mm |
| Průměr kotoučku | 200mm |
| Průměr dutinky | 25mm , 75mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | LAN (RJ45) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 45.8 |
| Šířka (cm) | 25 |
| Výška (cm) | 26.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 11 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt Citizen CL-E730 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Citizen CL-E730 mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Citizen CL-E730 ?







