Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
Citizen CT-E301 LAN černá
CT-E301 s odolným krytem chrání tiskovou zónu a podporuje hygienu na pracovišti. Certifikace SIAA a shoda s ISO 22196 ukazují, že tiskárna omezuje růst bakterií a odpovídá průmyslovým standardům. Vhodná do prostředí, kde je vyžadována čistota.
CT-E301 nabízí flexibilní možnosti připojení: k dispozici je model s jedním USB rozhraním, nebo varianta s kombinací USB, sériového a Ethernetového (LAN) rozhraní.
Kompaktní provedení a promyšlené uspořádání umožňují umístění vedle pokladních systémů a zásuvek a tiskárnu lze připravit pro mobilní POS řešení.
Mezi praktické vlastnosti patří snadná výměna médií jednou rukou, kompatibilita s pokladní zásuvkou a detekce konce papíru.
Specifikace
Typ média: termální papír pro účtenky. Maximální šířka tisku 72 mm, šířka média 57,5–79,5 mm (přibližně), tloušťka média 53–85 µm. Rychlost tisku až 250 mm za sekundu. Rozměry 108 × 125 × 165 mm, hmotnost 1,3 kg. Technologie tisku: přímý tepelný tisk. Napájení: 100–240 V, 50/60 Hz. Řezačka typu gilotina (plná i částečná). Provozní parametry: teplota +5 až +45 °C, relativní vlhkost 10–90 % bez kondenzace. Rozlišení 203 dpi. Hlavní rozhraní: USB, sériové a Ethernet.
Mezinárodní znaky zahrnují Kanji (JIS úroveň 1 a 2) a alfanumerické.
Emulace (jazyky): ESC/POS™.
Čárové kódy: UPC-A, UPC-E, EAN-13 (JAN-13), EAN-8 (JAN-8), Code39, Code128, Codabar, PDF 417, GS1 DataBar a QR kód.
EMC a bezpečnostní normy: CE, C-UL, VCCI, FCC třída A, UL, CCC.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Citizen |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Funkce | Připojení pokladní zásuvky , Řezačka , Tisk účtenek - Termopapír |
| Emulace | ESC/POS |
| Tisk | |
| Technologie | Termální přímá (DT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 250 |
| Šířka tisku (mm) | 72 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 80mm |
| Průměr kotoučku | 83mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 12.5 |
| Šířka (cm) | 10.8 |
| Výška (cm) | 116.5 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 1.3 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Citizen |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Funkce | Připojení pokladní zásuvky , Řezačka , Tisk účtenek - Termopapír |
| Emulace | ESC/POS |
| Tisk | |
| Technologie | Termální přímá (DT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 250 |
| Šířka tisku (mm) | 72 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 80mm |
| Průměr kotoučku | 83mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 12.5 |
| Šířka (cm) | 10.8 |
| Výška (cm) | 116.5 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 1.3 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt Citizen CT-E301 LAN černá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Citizen CT-E301 LAN černá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Citizen CT-E301 LAN černá ?











