Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt D25033K
- Vhodné pro vrtání kotev a instalačních otvorů do betonu a zdiva o průměru 4 až 22 mm.
- Funkce vypnutí otáček usnadňuje lehké sekací práce v cihle, měkkém zdivu a občas v betonu.
- Vypnutí rázů umožňuje vrtání do dřeva, oceli a keramiky, stejně jako šroubování.
- Výkonný příklepový mechanismus zajišťuje vysoký výkon a současně snižuje namáhání klíčových součástí, čímž zvyšuje odolnost nářadí.
- Mechanická spojka omezuje náhlé momentové reakce, které se mohou objevit při zaseknutí nástroje.
- Elektronická regulace otáček umožňuje plnou kontrolu rychlosti při různých aplikacích.
- Ergonomicky tvarované tělo v oválném profilu usnadňuje pohodlné ovládání při jakékoliv práci.
- Vylepšené utěsnění zajišťuje lepší ochranu proti prachu a prodlužuje provozní životnost nářadí.
- Drážky pro výstup vzduchu přispívají k ochraně zraku obsluhy.
STANDARD
- Nastavitelná boční rukojeť
- hloubkový doraz
- pevný kufr
SPECIFIKACE
| Držák nástrojů | SDS-Plus |
| Příkon | 710 W |
| Výkon | 590 W |
| Energie rázu ( EPTA/2009 ) | 2,0 J |
| Otáčky naprázdno | 0 - 1 550 ot./min |
| Úderů/min | 0 - 5 680 ú/min |
| Max. průměr otvoru [beton] | 22 mm |
| Max. průměr otvoru [vrtací korunka] | 50 mm |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 30 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Délka | 330 mm |
| Výška | 210 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Vibrace ruka/paže - příklepové vrtání do betonu | 13,6 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1,5 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže - sekáč | 12,5 m/s2 |
| Odchylka měření K 2 (vibrace) | 1.5 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže - vrtání do kovu | < 2,5 m/s2 |
| Odchylka měření K 3 (vibrace) | 1.5 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže - šroubování bez přírazu | < 2,5 m/s2 |
| Vibrace K 4 | 1.5 CS m/s2 |
| Akustiský tlak | 89 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 3,8 dB(A) |
| Akustický výkon | 100,1 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3.8 dB(A) |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt D25033K se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt D25033K mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt D25033K ?