Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt D26204K-QS
- Přesné nastavení hloubky řezu s rozlišením 0,1 mm zajišťuje konzistentní výsledky frézování
- Díky konstrukci odsávacího systému nad sloupky se výrazně zlepší výhled na pracoviště, protože pohled na řezný nástroj nepřekrývá žádná hadice ani třetí sloupek
- Pro bezpečnost a pohodlnější obsluhu je hlavní vypínač integrován do rukojeti a je vybaven zajišťovací funkcí
- Elektronická regulace otáček zajišťuje stabilní povrchovou úpravu při práci se dřevem, hliníkem i plasty, a to tím, že udržuje zvolené otáčky i při zatížení
- Plynulý rozběh zabraňuje počátečním vychýlením, která by mohly ovlivnit směr řezu
- Precizní vedení ve dvou sloupcích s vodicími pouzdry z fosforového bronzu – širší sloupky poskytují frézce vyšší stabilitu a přesnost v této třídě
- Gumový povrch rukojetí zvyšuje komfort držení a nízká poloha usnadňuje ovládání frézky
- Trojdílná předvolba hloubky dorazu umožňuje nastavit více hloubek během jedné operace bez zbytečného zdržování
- Mechanismus zajištění vřetena umožňuje snadnou výměnu nástroje pomocí jednoduchého klíče
Specifikace:
| Příkon | 900 W |
| Výkon | 620 W |
| Otáčky naprázdno | 16000-27000 ot./min |
| Zdvih | 55 mm |
| Rozměr kleštiny | 6-8 mm |
| Max. průměr nástroje | 36 mm |
| Hmotnost | 2.9 kg |
| Délka | 110 mm |
| Výška | 270 mm |
| Vibrace ruka/paže | 6.8 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 2.7 m/s2 |
| Akustiský tlak | 77 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 2.8 dB(A) |
| Akustický výkon | 88 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 2.8 dB(A) |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ frézky: | Horní |
| Typ napájení: | Síťové |
| Vlastnosti | |
| Příkon (W) | 900 |
| Otáčky (max. ot/min) | 27000 |
| Zdvih (mm) | 55 |
| Rozměr kleštiny (mm) | 6-8 |
| Funkce | |
| Funkce | Regulace otáček |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 2.9 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Adaptér na odsávání prachu , Klíč , Kufr , Paralelní vodicí lišta , Upínací kleština , Vodítko |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ frézky: | Horní |
| Typ napájení: | Síťové |
| Vlastnosti | |
| Příkon (W) | 900 |
| Otáčky (max. ot/min) | 27000 |
| Zdvih (mm) | 55 |
| Rozměr kleštiny (mm) | 6-8 |
| Funkce | |
| Funkce | Regulace otáček |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 2.9 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Adaptér na odsávání prachu , Klíč , Kufr , Paralelní vodicí lišta , Upínací kleština , Vodítko |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt D26204K se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt D26204K mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt D26204K ?










