Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt D26411
- Odolná horkovzdušná pistole pro profesionální a dlouhodobé použití
- Vysoký výkon a efektivní chlazení pro spolehlivý provoz
- Kompaktní a lehká konstrukce usnadňuje manipulaci při práci
- Bez podstavce lze pracovat bezpečně díky stabilním polohám a pohodlné gumové vložce
- Postupná regulace teploty s možností nastavení podle materiálu umožňuje použití i v continuous režimu
STANDARD
- kuželový nástavec
- rybinový plochý nástavec
SPECIFIKACE
| Příkon | 1800 W |
| Provozní teplota | 50-400 / 50-600 °C |
| Průtok vzduchu | 250 / 450 l/min |
| Hmotnost | 0.80 kg |
| Délka | 253 mm |
| Výška | 210 mm |
| Vibrace ruka/paže | 1.5 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže | 0.86 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 68 m/s2 |
| Odchylka akustického tlaku | 3 dB(A) |
| Akustický výkon | 79 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3 dB(A) |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt D26411 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt D26411 mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt D26411 ?