Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DCF891NT
- 1/2" čtyřhran s pojistným kroužkem zajistí rychlou výměnu nástrčného nástavce.
- Dotykový ovladač režimů, rychlosti a LED umožňuje nastavit specifický pracovní režim, řídit otáčky a upravit jas LED diody.
- Precision wrench™: při povolení se snižují otáčky; při zašroubování volného závitu se stroj zastaví na 0,5 s a následně pokračuje v dotahování.
- LED svítilna s vysokou intenzitou osvětluje pracovní prostor, takže není nutné dodatečné osvětlení.
- Optimalizovaný rázový mechanismus poskytuje až 1152 Nm pro povolování matic, což zrychluje práci.
- Bezuhlíkový motor zajišťuje vyšší výkon, účinnost i odolnost, což přispívá ke spolehlivému provozu.
- Tělo stroje z GFN plastu prodlužuje životnost a zvyšuje odolnost vůči olejům, chemikáliím a otřesům.
- Ergonomický úchop usnadňuje pohodlné a delší používání bez únavy.
Standardní výbava:
- háček na řemen
- Kufr T-STAK
Technické parametry:
| Počet rázů | 0 – 3250 rázů/min |
| Otáčky naprázdno | 0 – 2000 ot./min. |
| Max. utahovací moment | 813 Nm |
| Maximální povolovací moment | 1152 Nm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,6 kg |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ napájení: | Aku |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 2000 |
| Kroutící moment (max. Nm) | 813 |
| Funkce | |
| Funkce | Uchycení čtyřhran 1/2" |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 1.65 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Kufr |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ napájení: | Aku |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 2000 |
| Kroutící moment (max. Nm) | 813 |
| Funkce | |
| Funkce | Uchycení čtyřhran 1/2" |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 1.65 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Kufr |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DCF891NT se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DCF891NT mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DCF891NT ?




