Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DCF897N – Rázový utahovák 18V XR
Aku rázový utahovák bez baterie značky DeWALT DCF897N je vybavený třírychlostním převodovým systémem a dosahuje krouticího momentu až 950 Nm.
- Výkonný rázový utahovák s třístupňovým převodem
- Umožňuje až 2400 rázů za minutu
- Krouticí moment lze volit mezi několika úrovněmi
- Upínání 3/4"
- LED osvětlení pracovního prostoru
Parametry
| Kapacita akumulátoru | Bez akumulátoru |
| Model | DCF897N |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Výkon | 610 W |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Max. krouticí moment | 950 Nm |
| Otáčky na prázdno | 0 - 400 / 0 - 1200 / 0 - 1900 /min |
| Počet rázů | 0 - 2400 min |
| Upínání | 3/4" |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ nářadí: | Šroubováky |
| Typ napájení: | Aku |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 1900 |
| Kroutící moment (max. Nm) | 950 |
| Funkce | |
| Počer rychlostí | Třírychlostní |
| Funkce | LED osvětlení , Uchycení 3/4" |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 2.6 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Háček |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ nářadí: | Šroubováky |
| Typ napájení: | Aku |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 1900 |
| Kroutící moment (max. Nm) | 950 |
| Funkce | |
| Počer rychlostí | Třírychlostní |
| Funkce | LED osvětlení , Uchycení 3/4" |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 2.6 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Háček |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DCF897N se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DCF897N mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DCF897N ?