Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DCG418X2
Aku úhlová bruska DeWalt DCG418X2 s bezuhlíkovým pohonem a krytem nastavitelným bez nářadí.
- Bezuhlíkový motor pro dlouhodobý výkon
- Plynulý rozběh pro bezpečné zapnutí
- Elektronická spojka pro kontrolovanou práci
- Elektronická brzda pro rychlé zastavení
Technické parametry:
| Typ baterie | FLEX VOLT XR Li-Ion |
| Napájecí napětí | 54 Volt |
| Kapacita baterie | 9.0 Ah |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Výkon | 2300 W |
| Otáčky naprázdno | 9 000 ot./min |
| Závit vřetene | M14 |
| Hmotnost | 2,9 kg |
| Délka | 400 mm |
| Výška | 125 mm |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ brusky: | Úhlové |
| Typ napájení: | Aku |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 9000 |
| Kotouč průměr (mm) | 125 |
| Funkce | |
| Funkce | Závit hřídele M 14 |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 54 |
| Kapacita (Ah) | 9 |
| Počet (ks) | 2 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 2.2 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Baterie , Boční rukojeť , Kufr , Nabíječka , Ochranný kryt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ brusky: | Úhlové |
| Typ napájení: | Aku |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 9000 |
| Kotouč průměr (mm) | 125 |
| Funkce | |
| Funkce | Závit hřídele M 14 |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 54 |
| Kapacita (Ah) | 9 |
| Počet (ks) | 2 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 2.2 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Baterie , Boční rukojeť , Kufr , Nabíječka , Ochranný kryt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DCG418X2 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DCG418X2 mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DCG418X2 ?











