Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DT99563-QZ Pilový kotouč pro ruční kotoučové pily s akumulátorem
Určeno pro ruční kotoučové pily poháněné baterií a zaměřené na jemné a čisté řezy. Tento kotouč je konstruován pro spolehlivé vedení a dlouhodobé používání.
Využívá ATB geometrii zubů a nastavený úhel sklonu pro přesné výsledky při řezání.
Specifikace
| Průměr kotouče | 190 mm |
| Průměr upínacího otvoru | 30 mm |
| Tloušťka řezu | 1.55 mm |
| Počet zubů | 36 |
| Geometrie broušení | ATB - střídavý zub |
| Úhel sklonu | +10 ° |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Minimální objednané množství | 1 |
| Tloušťka plátku | 1.55 mm |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DT99563 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DT99563 mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DT99563 ?