Doporučené produkty
Doporučené produkty
Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DW331K – Přímočará pila s horní rukojetí
Motor o výkonu 701 W s plynule nastavitelnými otáčkami umožňuje provádět rychlé řezy při pracovní rychlosti až 3100 kmitů za minutu.
Patentovaný rychloupínací systém pro výměnu pilových listů zaručuje rychlou výměnu s upínací stopkou ve tvaru T.
Vyvažovací mechanismus zabraňující vibracím a gumový povrch rukojetí zajišťují plynulý chod nářadí.
Možnost nastavení 4 poloh předkmitu reguluje pohyb pily materiálem a poskytuje hladké řezy.
Nastavení základny bez použití jiného nářadí s ochranným krytem proti poškrábání umožňuje provádění šikmých řezů v obou směrech až do 45°.
Elektronická regulace otáček se zpětnou vazbou zajišťuje zachování zvolených otáček při jakékoliv zátěži, což zaručuje stálou kvalitu při práci se všemi materiály.
Plynulý rozběh zaručuje přesnost při zahájení řezu.
Kuželová kladka pilového listu reguluje průhyb pilového listu při maximální hloubce řezu.
Přepínatelný odfuk zajišťuje odstranění třísek a pilin z čáry řezu.
Modulová konstrukce nářadí zajišťuje bezproblémovou údržbu.
Kompatibilní s pilovým listem DEWALT pro srovnávání hran (kat. č. DT2074).
STANDARD
Ochranný kryt proti poškrábání.
Vložka zabraňující tvorbě třísky.
Adaptér pro připojení odsávání.
Přenosný kufřík.
SPECIFIKACE
| Příkon | 701 W |
| Výkon | 445 W |
| Počet zdvihů naprázdno | 0 - 3 100 z/min |
| Délka zdvihu | 26 mm |
| Kapacita šikmých řezů | 45 ° |
| Max. řezná kapacita (dřevo) | 130 mm |
| Max. řezná kapacita (ocel) | 12 mm |
| Max. řezná kapacita (barevné kovy) | 30 mm |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Délka | 250 mm |
| Výška | 210 mm |
| Vibrace ruka/paže - řezání dřeva | 6.0 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 2,0 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže - řezání oceli | 5.0 m/s2 |
| Odchylka měření K 2 (vibrace) | 1,5 m/s2 |
| Akustický tlak | 86 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 2,8 dB(A) |
| Akustický výkon | 97 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 2,8 dB(A) |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DW331K se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DW331K mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DW331K ?

