Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DWD024
- Lehká konstrukce usnadňuje ovládání vrtačky a snižuje únavu obsluhy
- Kompaktní tvary umožňují pohodlné použití i na těžko dostupných místech
- Vyvážená kombinace velikosti a výkonu zajišťuje spolehlivý provoz i při menších rozměrech
- Plynulé ovládání otáček umožňuje pomalý a přesný start vrtání při zahájení otvoru
- Gumová zadní část rukojeti zvyšuje komfort při běžném i příklepovém vrtání
- Zajišťovací tlačítko umožňuje nepřerušovaný režim při opakovaných pracovních úkonech
STANDARD
- klíč
- nastavitelná boční rukojeť
- hloubkový doraz
SPECIFIKACE
| Kapacita sklíčidla | 1,5-13 mm |
| Příkon | 701 W |
| Výkon | 302 W |
| Max. kroutící moment | 8,6 Nm |
| Otáčky naprázdno | 0-2800 ot./min |
| Úderů/min | 47600 ú/min |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 25 mm |
| Max. průměr otvoru [ocel] | 13 mm |
| Max. průměr otvoru [beton] | 16 mm |
| Závit vřetena | 1/2" x 20 jednotný jemný závit |
| Hmotnost | 1,82 kg |
| Délka | 255 mm |
| Výška | 180 mm |
| Vibrace ruka / paže - kov | 2,5 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1,5 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1,5 m/s2 |
| Vibrace ruka / paže - příklep | 25,3 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 3,1 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 3,1 m/s2 |
| Akustický tlak | 94 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 3 dB(A) |
| Akustický výkon | 105 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3,2 dB(A) |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DWD024 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DWD024 mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DWD024 ?



