Doporučené produkty
Doporučené produkty
Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DWE399
- Je vhodná pro řezy pórobetonu (plynobeton) a sádrokartonu.
- Výkonný motor zvládá náročné provozní podmínky.
- Dva pilové listy pracují proti sobě, což omezuje nežádoucí pohyb materiálu během řezání.
- Převodová skříň a ložiska s ochranou proti prachu zajišťují dlouhodobý provoz.
- Konstrukce z hliníkové slitiny kombinuje nízkou hmotnost s dlouhou životností.
- Odjišťovací spínač pro jednoduché uvedení do provozu.
- Rychloupínací systém pro výměnu pilových listů zkracuje dobu prostojů.
- Ergonomický design s tvarovanou zadní rukojetí a pákovou rukojetí poskytuje skvělou ovladatelnost a menší únavu.
STANDARD
- Sada pilových listů z tvrdokovu pro řez Porobetonu
- šestihranný klíč
SPECIFIKACE
| Příkon | 1 700 W |
| Výkon | 900 W |
| Počet zdvihů naprázdno | 3 000 z/min |
| Délka zdvihu | 40 mm |
| Délka řezného nástroje | 43,0 mm |
| Zastavení řezného nástroje | 0.2 s |
| Hmotnost | 5,5 kg |
| Délka | 918 mm |
| Výška | 219 mm |
| Vibrace ruka/paže | 5,4 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1,5 m/s2 |
| Akustický tlak | 95 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 3 dB(A) |
| Akustický výkon | 104 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 5,6 dB(A) |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DWE399 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DWE399 mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DWE399 ?


