Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DWE6423
- Možnost volby otáček umožňuje vhodné nastavení pro různé materiály, což zajišťuje efektivní broušení.
- Nízké vibrace usnadňují práci i při delším používání.
- Port pro odsávání prachu umožňuje přímé napojení na odsávací systém nebo na systém DeWALT AirLock.
- Protiskluzový povrch rukojeti i těla zajišťuje pevné a pohodlné ovládání během práce.
- Spínač je odolný vůči prachu a brání znečištění.
- Systém řízení otáček pomáhá chránit povrch obrobku během startu brusky.
- Prachotěsná konstrukce kuličkových ložisek zabraňuje průniku prachu a prodlužuje životnost.
- Kompaktní provedení umožňuje pohodlné ovládání jednou rukou.
- Rychlá výměna brusných papírů díky suchému zipu.
STANDARD
- Textilní vak na piliny s otvory pro odsávání
SPECIFIKACE
| Příkon | 280 W |
| Výkon | 120 W |
| Kmitů/min | 8 000 - 12 000 k/min |
| Rozkmit | 2,6 mm |
| Rozměr brusného papíru | 125 mm |
| Hmotnost | 1,28 kg |
| Délka | 170 mm |
| Výška | 140 mm |
| Vibrace ruka/paže | 2,5 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1,5 m/s2 |
| Akustický tlak | 80 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 3 dB(A) |
| Akustický výkon | 91 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3 dB(A) |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ brusky: | Excentrické |
| Typ napájení: | Síťové |
| Vlastnosti | |
| Příkon (W) | 280 |
| Otáčky (max. ot/min) | 12000 |
| Kotouč průměr (mm) | 125 |
| Brusná deska | Kotouč |
| Upínání papíru | Suchy zip |
| Funkce | |
| Funkce | Přípojka na odsávání prachu , Regulace otáček |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 1.3 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Sáček na prach |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ brusky: | Excentrické |
| Typ napájení: | Síťové |
| Vlastnosti | |
| Příkon (W) | 280 |
| Otáčky (max. ot/min) | 12000 |
| Kotouč průměr (mm) | 125 |
| Brusná deska | Kotouč |
| Upínání papíru | Suchy zip |
| Funkce | |
| Funkce | Přípojka na odsávání prachu , Regulace otáček |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 1.3 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Sáček na prach |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DWE6423 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DWE6423 mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DWE6423 ?










