Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DWP849X-QS
- Povrch převodovky s gumovým potahem poskytuje lepší jistotu při držení a komfort obsluhy.
- Spínač s plynulou regulací otáček umožňuje řídit rychlost nářadí podle tlaku na spínač.
- Rozměrný knoflík pro volbu otáček usnadňuje změnu rychlosti podle konkrétní práce.
- Vyměnitelné kryty proti vniknutí vláken zabraňují namotávání a zablokování nářadí.
- Beznapěťový spínač zabraňuje spuštění po připojení napájení; funkce spínače musí být před použitím aktivována.
- Zadní rukojeť s gumovým povrchem zvyšuje komfort během práce.
- Větší tlačítko zajištění vřetena usnadňuje výměnu lešticí podložky.
- Uhlíky s výměnou chrání kotvu a prodlužují životnost motoru.
STANDARD
- Podložka na leštění Velcro s průměrem 180 mm
- vlněná poduška Velcro s průměrem 180 mm
- Kulová boční rukojeť
- Boční rukojeť horizontální
SPECIFIKACE
| Příkon | 1250 W |
| Otáčky naprázdno | 0-600/3500 ot./min |
| Max. průměr kotouče | 150/180/230 mm |
| Závit vřetena | M14 |
| Hmotnost | 3,0 kg |
| Délka | 480 mm |
| Výška | 135 mm |
| Akustický tlak | 84 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 3 dB(A) |
| Akustický výkon | 95 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3 dB(A) |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ brusky: | Leštička |
| Typ napájení: | Síťové |
| Vlastnosti | |
| Příkon (W) | 1250 |
| Otáčky (max. ot/min) | 3500 |
| Kotouč průměr (mm) | 150 , 180 , 230 |
| Funkce | |
| Funkce | Regulace otáček , Závit hřídele M 14 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 3 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Boční rukojeť , Leštící talíř |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ brusky: | Leštička |
| Typ napájení: | Síťové |
| Vlastnosti | |
| Příkon (W) | 1250 |
| Otáčky (max. ot/min) | 3500 |
| Kotouč průměr (mm) | 150 , 180 , 230 |
| Funkce | |
| Funkce | Regulace otáček , Závit hřídele M 14 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 3 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Boční rukojeť , Leštící talíř |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DWP849X se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DWP849X mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DWP849X ?



