Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DWS773-QS
- Vylepšená a inovovaná konstrukce tradiční pokosové pily pro současné uživatele.
- Výkonný motor 1 300 W umožňuje efektivní řezání v různých typech materiálů.
- Vyšší účinnost odsávání prachu pro čistější pracovní prostředí.
- Základna a vedení jsou precizně opracovány, aby vyhověly nárokům na přesnost při náročných úlohách.
- Nová zajišťovací funkce fixuje hlavu, omezuje boční pohyb při řezání a usnadňuje přepravu.
- Pečlivě rozmístěné zarážky v nejpoužívanějších pokosových úhlech 15°, 22,5°, 30° a 45°, rychloupínací mechanismus pro nastavení pokosu až do 50°.
- Stabilní levé a pravé vodítko s měřítkem zlepšuje podporu materiálu a ovládání pily.
- Konstrukce kompaktního vnitřního vodítka poskytuje velkou kapacitu řezu a usnadňuje přepravu.
- Nové rukojeti pro přenášení usnadňují manipulaci.
STANDARD
- Pilový kotouč s karbidovými zuby
- klíč pilového kotouče
- příchytka materiálu
SPECIFIKACE
| Příkon | 1 300 W |
| Výkon | 1 100 W |
| Otáčky kotouče | 4 500 ot./min |
| Průměr kotouče | 216 mm |
| Průměr upínacího otvoru kotouče | 30 mm |
| Kapacita šikmých řezů | 48 ° |
| Max. kapacita pokosového řezu (vpravo/vlevo) | 48/48 ° |
| Max. kapacita při nastavení 90°/45° (šířka x výška) | 173 x 62 mm |
| Max. kapacita při nastavení 90°/90° (šířka x výška) | 250 x 62 mm |
| Max. kapacita při nastavení 90°/90° (šířka x výška) | 250 x 60 mm |
| Max. kapacita při nastavení 45°/90° (šířka x výška) | 177 x 62 mm |
| Max. kapacita při nastavení 45°/90° (šířka x výška) | 177 x 60 mm |
| Max. kapacita při nastavení 90°/45° (šířka x výška) | 265 x 48 mm |
| Max. řezná kapacita 45°/45° | 190 x 48 mm |
| Max. hloubka řezu [pily] | 70 mm |
| Hmotnost | 12,0 kg |
| Hloubka | 550 mm |
| Délka | 490 mm |
| Výška | 590 mm |
| Vibrace ruka/paže - řezání dřeva | 2,1 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1,5 m/s2 |
| Akustický výkon | 104 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3,9 dB(A) |
| Akustický tlak | 93 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 3 dB(A) |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DWS773 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DWS773 mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DWS773 ?