Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt XR DCB184-XJ baterie 5000 mAh
- Nová baterie DeWALT XR Li-Ion s vyšší kapacitou nabízí výrazně delší provoz než tradiční verze s nižšími parametry.
- LED indikátor stavu nabití pomáhá zorientovat se v průběhu nabíjení.
- Nízká hmotnost a kompaktní provedení umožní využít vyšší kapacitu bez zvětšení rozměrů či hmotnosti oproti jiným 18V verzím.
- Bez paměťového efektu a téměř bez samovolného vybíjení zajišťují plynulý chod a menší prostoj.
- Kompatibilita se všemi nářadími řady XR Li-Ion s napětím 18 V.
- Ochranné prvky proti přehřátí, přetížení a úplnému vybití prodlužují životnost baterie.
- Spolehlivé elektrické parametry pro běžné použití.
- Bez paměťového efektu.
| Kapacita baterie | 5,0 Ah |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Výška | 65 mm |
| Délka | 110 mm |
| Hmotnost | 0,62 kg |
| Vlastnosti | XR Li-Ion |
| Možnost použití s | každým nářadím DeWALT XR Li-Ion s napětím 18 V |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
| Hobby baterie | |
| 01. Typ | Lithium-iontová |
| 02. Kapacita (mAh) | 5000 |
| 03. Napětí (V) | 18 |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
| Hobby baterie | |
| 01. Typ | Lithium-iontová |
| 02. Kapacita (mAh) | 5000 |
| 03. Napětí (V) | 18 |
Technické specifikace pro produkt DeWalt XR DCB184 18V 5.0 Ah se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt XR DCB184 18V 5.0 Ah mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt XR DCB184 18V 5.0 Ah ?
