Doporučené produkty
Doporučené produkty
Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
HP ZBook Fury 16 G1i – stříbrná
HP ZBook Fury 16 G1i v provedení stříbrná nabízí profesionální výkon pro náročné projekty a práci v dynamickém prostředí. 16palcový displej s rozlišením 2,5K poskytuje ostrý obraz a dostatek prostoru pro multitasking.
V srdci zařízení úřaduje procesor Core Ultra 7 265HX na 2,6 GHz, doplněný 32 GB RAM, což umožňuje plynulé zpracování náročných aplikací a více úloh současně. Pro ukládání dat slouží kombinace 1 TB a 512 GB SSD, což zajišťuje rychlý start systému a rychlý přístup k projektům.
Grafická karta RTX Pro 2000 s 8 GB paměti podporuje náročnou vizuální práci, rendering a profesionální grafické nástroje. Operační systém Windows 11 Pro uspokojuje firemní potřeby a zabezpečení.
Tento notebook je navržen pro profesionály, kteří vyžadují vysoký výkon, stabilitu a mobilitu v jednom zařízení.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | HP |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Rozlišení displeje (pixel) | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Typ displeje | Matný |
| Dotykový | Nedotykový |
| Typ panelu | IPS |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Procesor | |
| Generace procesoru | Intel - Arrow Lake |
| Typ procesoru | Intel - Core Ultra 7 |
| Model procesoru | 265HX (20C/20T 2.6/5.3GHz) |
| Počet jader | 20 |
| Frekvence - základní (GHz) | 2.6 |
| Frekvence - turbo (GHz) | 5.3 |
| Paměť RAM | |
| Typ paměti | DDR5 |
| Velikost operační paměťi (GB) | 32 |
| Počet slotů | 4 |
| Frekvence (MHz) | 5600 |
| Grafická karta | |
| Druh grafické karty | Dedikovaná |
| Typ grafické karty | NVIDIA - GeForce RTX PRO 2000 |
| Velikost grafické paměti (MB) | 8192 |
| Operační systém | |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Pevný disk | |
| Kapacita úložiště (GB) | 1 TB + 512 GB |
| Typ úložiště | SSD |
| Rozhraní | |
| Konektory | Kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu , LAN RJ-45 , USB 3.2 , USB 4.0 / Thunderbolt 4 |
| Grafické výstupy | HDMI |
| Bezdrátové | BlueTooth , Wi-Fi 7 802.11be |
| Drátové LAN | 10/100/1000/2500 |
| Počet USB 3.1 / 3.1 Gen 2 / 3.2 Gen 2 | 1 |
| Počet USB 4.0 / Thunderbolt 4 | 1 |
| Vlastnosti | |
| Barva | Stříbrná |
| Konvertibilita 2v1 | Ne |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Vybavení | Čtečka čipových karet SmartCard , Čtečka otisku prstů , Integrovaná čtečka karet , Numerická klávesnice , Podsvícená klávesnice , Touchpad , Webkamera |
| Jazyk klávesnice | Česká (CZ) |
| Materiál šasi | Kov |
| Kapacita baterie (Wh) | |
| Kapacita baterie (Wh) | 99 |
| Rozměry | |
| Šířka (mm) | 359 |
| Hloubka (mm) | 249 |
| Výška (mm) | 27 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (kg) | 2.4 |
| Distribuce | |
| Distribuce | CZ |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | HP |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Rozlišení displeje (pixel) | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Typ displeje | Matný |
| Dotykový | Nedotykový |
| Typ panelu | IPS |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Procesor | |
| Generace procesoru | Intel - Arrow Lake |
| Typ procesoru | Intel - Core Ultra 7 |
| Model procesoru | 265HX (20C/20T 2.6/5.3GHz) |
| Počet jader | 20 |
| Frekvence - základní (GHz) | 2.6 |
| Frekvence - turbo (GHz) | 5.3 |
| Paměť RAM | |
| Typ paměti | DDR5 |
| Velikost operační paměťi (GB) | 32 |
| Počet slotů | 4 |
| Frekvence (MHz) | 5600 |
| Grafická karta | |
| Druh grafické karty | Dedikovaná |
| Typ grafické karty | NVIDIA - GeForce RTX PRO 2000 |
| Velikost grafické paměti (MB) | 8192 |
| Operační systém | |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Pevný disk | |
| Kapacita úložiště (GB) | 1 TB + 512 GB |
| Typ úložiště | SSD |
| Rozhraní | |
| Konektory | Kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu , LAN RJ-45 , USB 3.2 , USB 4.0 / Thunderbolt 4 |
| Grafické výstupy | HDMI |
| Bezdrátové | BlueTooth , Wi-Fi 7 802.11be |
| Drátové LAN | 10/100/1000/2500 |
| Počet USB 3.1 / 3.1 Gen 2 / 3.2 Gen 2 | 1 |
| Počet USB 4.0 / Thunderbolt 4 | 1 |
| Vlastnosti | |
| Barva | Stříbrná |
| Konvertibilita 2v1 | Ne |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Vybavení | Čtečka čipových karet SmartCard , Čtečka otisku prstů , Integrovaná čtečka karet , Numerická klávesnice , Podsvícená klávesnice , Touchpad , Webkamera |
| Jazyk klávesnice | Česká (CZ) |
| Materiál šasi | Kov |
| Kapacita baterie (Wh) | |
| Kapacita baterie (Wh) | 99 |
| Rozměry | |
| Šířka (mm) | 359 |
| Hloubka (mm) | 249 |
| Výška (mm) | 27 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (kg) | 2.4 |
| Distribuce | |
| Distribuce | CZ |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt HP Zbook Fury 16 G1i stříbrná se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt HP Zbook Fury 16 G1i stříbrná mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o HP Zbook Fury 16 G1i stříbrná ?









