Doporučené produkty
Doporučené produkty
Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
HP Zbook Power 16 G11A – stříbrná
Notebook HP Zbook Power 16 G11A v provedení stříbrná je určen pro profesionály, kteří vyžadují spolehlivý výkon a pohodlné pracovní prostředí.
Displej o velikosti 16.0" s technologií WUXGA poskytuje ostrý obraz a dostatek místa pro práci na detailech.
Uvnitř najdete procesor Ryzen 7 8845HS s frekvencí až 3,8 GHz, 16 GB RAM a 512 GB SSD, což umožňuje rychlé načítání aplikací a hladký multitasking.
Grafická karta RTX 2000 s 8 GB paměti doplňuje výkon pro grafické úlohy a vizualizace.
Počítač je dodáván bez předinstalovaného operačního systému, což umožňuje instalaci OS podle vašich preferencí.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | HP |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Rozlišení displeje (pixel) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Typ displeje | Matný |
| Dotykový | Nedotykový |
| Typ panelu | IPS |
| Procesor | |
| Generace procesoru | AMD - Zen 4 - 7. generace |
| Typ procesoru | AMD - Ryzen 7 |
| Model procesoru | 8845HS (8C/16T 3.8/5.1GHz) |
| Počet jader | 8 |
| Frekvence - základní (GHz) | 3.8 |
| Frekvence - turbo (GHz) | 5.1 |
| Paměť RAM | |
| Typ paměti | DDR5 |
| Velikost operační paměťi (GB) | 16 |
| Počet slotů | 2 |
| Frekvence (MHz) | 5600 |
| Grafická karta | |
| Typ grafické karty | NVIDIA - RTX 2000 |
| Velikost grafické paměti (MB) | 8192 |
| Operační systém | |
| Operační systém | Bez OS |
| Pevný disk | |
| Kapacita úložiště (GB) | 512 GB |
| Typ úložiště | SSD |
| Rozhraní | |
| Konektory | Kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu , LAN RJ-45 , USB 3.2 , USB 4.0 / Thunderbolt 4 |
| Grafické výstupy | HDMI |
| Bezdrátové | BlueTooth , Wi-FI 6 802.11ax |
| Drátové LAN | 10/100/1000 |
| Počet USB 3.1 / 3.1 Gen 2 / 3.2 Gen 2 | 2 |
| Počet USB 4.0 / Thunderbolt 4 | 2 |
| Vlastnosti | |
| Barva | Stříbrná |
| Konvertibilita 2v1 | Ne |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Vybavení | Čtečka čipových karet SmartCard , Čtečka otisku prstů , Integrovaná čtečka karet , Numerická klávesnice , Podsvícená klávesnice , Power Delivery , Touchpad , Webkamera |
| Jazyk klávesnice | Česká (CZ) |
| Rozměry | |
| Šířka (mm) | 359.4 |
| Hloubka (mm) | 251 |
| Výška (mm) | 22.9 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (kg) | 2.1 |
| Distribuce | |
| Distribuce | CZ |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | HP |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Rozlišení displeje (pixel) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Typ displeje | Matný |
| Dotykový | Nedotykový |
| Typ panelu | IPS |
| Procesor | |
| Generace procesoru | AMD - Zen 4 - 7. generace |
| Typ procesoru | AMD - Ryzen 7 |
| Model procesoru | 8845HS (8C/16T 3.8/5.1GHz) |
| Počet jader | 8 |
| Frekvence - základní (GHz) | 3.8 |
| Frekvence - turbo (GHz) | 5.1 |
| Paměť RAM | |
| Typ paměti | DDR5 |
| Velikost operační paměťi (GB) | 16 |
| Počet slotů | 2 |
| Frekvence (MHz) | 5600 |
| Grafická karta | |
| Typ grafické karty | NVIDIA - RTX 2000 |
| Velikost grafické paměti (MB) | 8192 |
| Operační systém | |
| Operační systém | Bez OS |
| Pevný disk | |
| Kapacita úložiště (GB) | 512 GB |
| Typ úložiště | SSD |
| Rozhraní | |
| Konektory | Kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu , LAN RJ-45 , USB 3.2 , USB 4.0 / Thunderbolt 4 |
| Grafické výstupy | HDMI |
| Bezdrátové | BlueTooth , Wi-FI 6 802.11ax |
| Drátové LAN | 10/100/1000 |
| Počet USB 3.1 / 3.1 Gen 2 / 3.2 Gen 2 | 2 |
| Počet USB 4.0 / Thunderbolt 4 | 2 |
| Vlastnosti | |
| Barva | Stříbrná |
| Konvertibilita 2v1 | Ne |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Vybavení | Čtečka čipových karet SmartCard , Čtečka otisku prstů , Integrovaná čtečka karet , Numerická klávesnice , Podsvícená klávesnice , Power Delivery , Touchpad , Webkamera |
| Jazyk klávesnice | Česká (CZ) |
| Rozměry | |
| Šířka (mm) | 359.4 |
| Hloubka (mm) | 251 |
| Výška (mm) | 22.9 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (kg) | 2.1 |
| Distribuce | |
| Distribuce | CZ |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt HP Zbook Power 16 G11A stříbrná se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt HP Zbook Power 16 G11A stříbrná mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o HP Zbook Power 16 G11A stříbrná ?
















