Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
Lian Li GALAHAD II LCD 360 SL-INF – černá
- AiO vodní chlazení s prostorným chladičem
- Kryt čerpadla s displejem IPS
- Displej lze konfigurovat pro zobrazení zatížení a teplot s animovanými efekty
- Tichý chod díky čerpadlu Asetek Gen8 a PWM regulovaným ventilátorům
- Stylový vzhled se třemi ventilátory SL-INF a vestavěným regulátorem
- Vysoký výkon díky hliníkovému chladiči s hustým žebrováním
- Šroubení s nakloněným konektorem pro snadné vedení hadic
- Rozsáhlá kompatibilita s AMD a Intel sockety
Lian Li GALAHAD II LCD 360 SL-INF je stylový a výkonný systém vodního chlazení "vše v jednom" s RGB podsvícením a PWM ventilátory. Speciální tříkomorová konstrukce, výkonné čerpadlo Asetek 8. generace a vysoce kvalitní ventilátory SL-INF zajišťují efektivní chlazení. Kryt čerpadla AiO je vybaven displejem, na kterém lze zobrazit teplotu CPU nebo GPU a další informace s animacemi.
IPS displej na krytu čerpadla nabízí zobrazení teplot, zatížení a dalších údajů. Lze volit z různých pozadí a efektů. Pomocí softwaru L-Connect 3 lze nahrát vlastní text, obrázky nebo videa. Displej pracuje ve čtyřech vrstvách, do nichž lze vložit text, obrázky i vodoznaky, což umožňuje chladič snadno přizpůsobit.
Vysoký výkon pro náročné herní sestavy. Hliníkový chladič s hustým žebrováním a ventilátory SL-INF zajišťují efektivní odvod tepla. Čerpadlo Asetek 8. generace s PWM řízením a třífázovým motorem pracuje tiše i při vyšší zátěži.
Instalace a kompatibilita. Šroubení je nakloněné pro snadné vedení hadic a flexibilitu umístění. GALAHAD II LCD 360 SL-INF podporuje širokou škálu patic od AMD i Intel.
Styl a kvalita. Konstrukce chladiče a krytu procesoru spolu s diskrétním ARGB osvětlením a opletenými hadicemi vytváří vyvážený vzhled. Hadice jsou doplněny o ochranné návleky a lze ladit osvětlení prostřednictvím kompatibilního ovladače.
Kompatibilita (zásuvky). Intel: LGA 1700, LGA 1200, LGA 115x; AMD: AM5, AM4.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Lian Li |
| Typ chlazení | |
| Typ chlazení | Vodní (AIO) |
| Barva | |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita | |
| Procesor | AMD , Intel |
| AMD patice | AM4 , AM5 |
| Intel patice | LGA 1150 , LGA 1151 , LGA 1152 , LGA 1154 , LGA 1155 , LGA 1156 , LGA 1200 , LGA 1700 |
| Ventilátor | |
| Velikost ventilátoru (mm) | 120 x 120 |
| Počet ventilátorů | 3 |
| Maximální otáčky ventilátoru (ot./min.) | 2100 |
| Maximální průtok vzduchu (CFM) | 61.3 |
| Hlučnost (dB) | 26.7 |
| Chladič | |
| Velikost radiátoru AIO | 360mm radiátor |
| Max TDP (W) - uchladitelné množství tepla | 300 |
| Podsvícení | |
| Barva podsvícení | A-RGB / D-RGB (5V) |
| Rozměry | |
| Výška (mm) | 30 |
| Šířka (mm) | 120 |
| Hloubka (mm) | 399 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové , Top produkt |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Lian Li |
| Typ chlazení | |
| Typ chlazení | Vodní (AIO) |
| Barva | |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita | |
| Procesor | AMD , Intel |
| AMD patice | AM4 , AM5 |
| Intel patice | LGA 1150 , LGA 1151 , LGA 1152 , LGA 1154 , LGA 1155 , LGA 1156 , LGA 1200 , LGA 1700 |
| Ventilátor | |
| Velikost ventilátoru (mm) | 120 x 120 |
| Počet ventilátorů | 3 |
| Maximální otáčky ventilátoru (ot./min.) | 2100 |
| Maximální průtok vzduchu (CFM) | 61.3 |
| Hlučnost (dB) | 26.7 |
| Chladič | |
| Velikost radiátoru AIO | 360mm radiátor |
| Max TDP (W) - uchladitelné množství tepla | 300 |
| Podsvícení | |
| Barva podsvícení | A-RGB / D-RGB (5V) |
| Rozměry | |
| Výška (mm) | 30 |
| Šířka (mm) | 120 |
| Hloubka (mm) | 399 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové , Top produkt |
Technické specifikace pro produkt Lian Li GALAHAD II LCD 360 SL-INF černá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Lian Li GALAHAD II LCD 360 SL-INF černá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Lian Li GALAHAD II LCD 360 SL-INF černá ?