Doporučené produkty
Doporučené produkty
Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
Makita DDF484Z
- Vrtací šroubovák s bezuhlíkovým motorem pro delší výdrž na jedno nabití baterie
- Technologie XPT pro odolnost vůči prašnému a vlhkému prostředí
- Kompaktní konstrukce s nízkou hmotností
- Dvourychlostní kovová převodovka s hliníkovým krytem
- Přehledný elektronický spínač pro pohodlnou práci
- Jednodílné rychlosklíčidlo
- LED osvětlení pracovní plochy s dosvitem
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
- Není dodáván s akumulátorem ani nabíječkou
- Kryt akumulátoru (450128-8)
- Šroub M4x12 (251314-2)
- Háček (346317-0)
| Otáčky naprázdno na 1. převod | 0 - 500 min-1 |
| Otáčky naprázdno na 2. převod | 0 - 2.000 min-1 |
| Rozsah upínání sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Výkon do oceli O | 13 mm |
| Výkon do dřeva O | 38 mm |
| Utahovací moment (tvrdý/měkký) | 54 / 30 Nm |
| Akumulátor | Li-ion 18 V |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 172 x 79 x 261 mm |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Makita |
| Typ | |
| Typ nářadí: | Šroubováky |
| Typ napájení: | Aku |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 2000 |
| Sklíčidlo (max. mm) | 13 |
| Kroutící moment (max. Nm) | 54 |
| Funkce | |
| Počer rychlostí | Dvourychlostní |
| Funkce | Ergonomická rukojeť , LED osvětlení , Rychloupínací sklíčidlo |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 1.5 |
| Distribuce | |
| Distribuce | EU |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Makita |
| Typ | |
| Typ nářadí: | Šroubováky |
| Typ napájení: | Aku |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 2000 |
| Sklíčidlo (max. mm) | 13 |
| Kroutící moment (max. Nm) | 54 |
| Funkce | |
| Počer rychlostí | Dvourychlostní |
| Funkce | Ergonomická rukojeť , LED osvětlení , Rychloupínací sklíčidlo |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 1.5 |
| Distribuce | |
| Distribuce | EU |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt Makita DDF484Z se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Makita DDF484Z mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Makita DDF484Z ?















