Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
Makita SG1251J Drážkovačka
Technické údaje:
Makita SG1251J Drážkovačka
- SJS tlumení torzních kmitů snižuje zpětné rázy a umožňuje klidný rozběh
- Plynulý start a automatické vypínání pro ochranu převodovky a kotouče
- Pokročilá elektronika s automatickou regulací otáček pro stabilní provoz
- Ochranný kryt s nastavitelnou hloubkou, vyrobený z odolného hliníkového tlakového odlitku
- Možnost připojení externího odsávání
Rozsah dodávky
- Transportní kufr - systainer
- Diamantové kotouče (2 ks) - A-80438
- Šestihranný klíč 6 - 783204-6
- Čelní kolíkový klíč - 782407-9
- Distanční podložky 5 kusů
Technické údaje:
| Příkon motoru | 1.400 W |
| Průměr diamantového kotouče/vrtání | 22,23 mm |
| Otáčky naprázdno | 10.000 min-1 |
| Hmotnost | 4,4 kg |
| Rozměry (d x š x v) | 576 x 151 x 178 mm |
| Šířka drážky | 6 – 30 mm |
| Hloubka drážky | 0 – 30 mm |
| Diamantový kotouč | 125 mm |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Makita |
| Typ | |
| Typ frézky: | Drážkovací |
| Typ napájení: | Síťové |
| Vlastnosti | |
| Příkon (W) | 1400 |
| Otáčky (max. ot/min) | 10000 |
| Funkce | |
| Funkce | Ergonomická rukojeť |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 4.4 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Adaptér na odsávání prachu , Klíč , Kufr |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Makita |
| Typ | |
| Typ frézky: | Drážkovací |
| Typ napájení: | Síťové |
| Vlastnosti | |
| Příkon (W) | 1400 |
| Otáčky (max. ot/min) | 10000 |
| Funkce | |
| Funkce | Ergonomická rukojeť |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 4.4 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Adaptér na odsávání prachu , Klíč , Kufr |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt Makita SG1251J se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Makita SG1251J mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o Makita SG1251J ?









