Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
YATO očkoplochý ráčnový klíč s očkem 60 mm
Očkoplochý ráčnový klíč YATO s očkem je vyroben z chrom-vanadiové oceli. Povrch je částečně satinovaný a částečně lesklý. Technologie AS-Drive zlepšuje profil pro očkové i nástrčné klíče, v tomto provedení jde o očko.
Vnitřní profil má jemný oblouk, což znamená, že při zabírání zatížení se síla nedostává přímo na ostrou hranu šroubu, ale rozkládá se po ploše klíče, čímž snižuje opotřebení šroubu a usnadňuje demontáž již poškozených šroubů.
| Technická data | |
|---|---|
| velikost | 60 mm |
| délka klíče (L) | 660 mm |
| šířka klíče (B) | 115,2 mm |
| šířka očka (D) | 89,8 mm |
| tloušťka klíče (S1) | 21 mm |
| tloušťka klíče (S2) | 27 mm |
| materiál | CrV |
| funkce AS-DRIVE | ano |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | YATO |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | YATO |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt YATO Očkoplochý ráčnový klíč 60 mm se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt YATO Očkoplochý ráčnový klíč 60 mm mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o YATO Očkoplochý ráčnový klíč 60 mm ?