Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
ZEBRA ZD611 DT 300 dpi – tiskárna samolepicích štítků s LAN
Spolehlivá tiskárna pro označování štítků, vybavená technologií Direct Thermal a rozlišením 300 dpi, zajišťuje jasné a čitelné štítky pro širokou škálu použití. Kompaktní bílá konstrukce umožňuje jednoduché umístění na pracovní plochu v kanceláři i na provoze.
Díky síťovému LAN rozhraní lze tisk provádět z více počítačů ve vaší síti. K dispozici jsou také USB a Bluetooth pro flexibilní propojení s různými zařízeními. Integrovaný displej usnadňuje sledování stavu tiskárny a jednoduché nastavení.
Vhodná volba pro logistiku, skladování, maloobchod i průmyslové aplikace, kde je vyžadována spolehlivost a rychlá výroba štítků s vysokou kvalitou tisku.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Bílá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Displej |
| Emulace | EPLII , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , USB kabel , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termální přímá (DT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 152 |
| Šířka tisku (mm) | 54 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 60mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 24.29 |
| Šířka (cm) | 13.87 |
| Výška (cm) | 16.92 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 1.629 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Bílá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Displej |
| Emulace | EPLII , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , USB kabel , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termální přímá (DT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 152 |
| Šířka tisku (mm) | 54 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 60mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 24.29 |
| Šířka (cm) | 13.87 |
| Výška (cm) | 16.92 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 1.629 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt ZEBRA ZD611 DT 300dpi LAN bílá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZEBRA ZD611 DT 300dpi LAN bílá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o ZEBRA ZD611 DT 300dpi LAN bílá ?







