Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
ZEBRA ZD621d 300dpi s displejem, šedá
ZD621d navazuje na model ZD620d a je určena pro tisk termosamolepicích štítků. Podle zvolené konfigurace lze tisknout s rozlišením 203 nebo 300 dpi, což je vhodné pro malé písmo či jemné grafické prvky. Dostupná je drátová komunikace (USB, Ethernet) i bezdrátová (Bluetooth, Wi-Fi) a lze doplnit doplňky jako gilotinu, dávkovač či dotykový displej. V konfiguraci lze zvolit i tisk etiket s linerem i bez lineru. Maximální šířka média činí 108 mm a maximální šířka tisku je 104 mm. Tiskárna má standardně zabudovaný pohyblivý senzor etiket a rychlost tisku dosahuje až 152 mm za sekundu.
Technické údaje
Typ tisku: termální. Rozlišení tisku: 300 dpi. Maximální šířka tisku: 108 mm. Šířka média s podložkou: 15–108 mm. Maximální délka tisku: 6,4–990 mm. Maximální rychlost tisku: 152 mm/s. Vnitřní průměr válce s médiem: 25 mm nebo 40 mm. Maximální vnější průměr s médiem: až 127 mm. Snímač mobilního štítku. Obrazovka. Hodiny reálného času (RTC). Paměť: 256 MB SDRAM, 512 MB Flash. Typy rozhraní: USB 2.0, USB Host, RS232, Ethernet. Programovací jazyky: ZPLII, EPL2, XML, ZBI, PDF Direct. Zahrnutý software: Zebra Designer. K dispozici další možnosti: dávkovač, gilotina, klávesnice. Rozměry tiskárny: 221 mm × 177 mm × 151 mm. Hmotnost: 1,6 kg.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Displej , Hodiny reálného času (RTC) |
| Emulace | EPLII , XML , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , USB kabel , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termální přímá (DT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 152 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 118mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 26.7 |
| Šířka (cm) | 17.7 |
| Výška (cm) | 15.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 1.6 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Displej , Hodiny reálného času (RTC) |
| Emulace | EPLII , XML , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , USB kabel , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termální přímá (DT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 152 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 118mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 26.7 |
| Šířka (cm) | 17.7 |
| Výška (cm) | 15.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 1.6 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt ZEBRA ZD621d 300dpi displej šedá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZEBRA ZD621d 300dpi displej šedá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o ZEBRA ZD621d 300dpi displej šedá ?


