Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
ZEBRA ZT231 DT
Požadavky na tisk a termíny se zkracují. ZT231 dokáže držet tempo bez přerušení. Tiskárna nabízí vhodnou kombinaci funkcí a dlouhodobou kvalitu, kterou od Zebra očekáváte. Vysoká rychlost tisku a kvalita ve vysokém rozlišení zajišťují čitelné výstupy, zatímco velká barevná dotyková obrazovka usnadňuje obsluhu. Design je zaměřený na budoucí rozšíření a lze ho doplnit volitelnými funkcemi, jako je RFID, bezdrátové připojení a modul pro manipulaci s médii, když potřebujete. Integrované nástroje usnadní provoz a zabezpečení chrání provoz vašeho zařízení, což podporuje plynulost vašich operací.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Funkce | LCD panel , Navíjecí vřeteno (LTU) , Odlepovač , Tisk etiket - Termo papír |
| Emulace | ZPL , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termální přímá (DT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 305 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 114mm |
| Průměr kotoučku | 203mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 , USB-Host |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 43.2 |
| Šířka (cm) | 24.1 |
| Výška (cm) | 27.9 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 10.9 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Funkce | LCD panel , Navíjecí vřeteno (LTU) , Odlepovač , Tisk etiket - Termo papír |
| Emulace | ZPL , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termální přímá (DT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 305 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 114mm |
| Průměr kotoučku | 203mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 , USB-Host |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 43.2 |
| Šířka (cm) | 24.1 |
| Výška (cm) | 27.9 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 10.9 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt ZEBRA ZT231 DT (ZT23142-D3E000FZ) se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZEBRA ZT231 DT (ZT23142-D3E000FZ) mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o ZEBRA ZT231 DT (ZT23142-D3E000FZ) ?

