Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
ZEBRA ZT510 Cutt šedá
Tiskárna značky Zebra ZT510 Cutt je robustní a spolehlivá volba pro potisk samolepicích štítků. Díky odolné konstrukci je určena pro náročné provozy, jako jsou výrobní haly a sklady, kde se vyžaduje nepřetržitý tisk štítků pro expedice a práci na skladových linkách.
Určena pro aplikace s vysokou frekvencí tisku a dlouhodobou provozuschopností v náročných podmínkách.
Typické oblasti použití zahrnují řízené sklady, automobilový průmysl, logistiku a další průmyslová odvětví.
Hlavní přednosti zahrnují odolnou konstrukci a spolehlivost; tisková média: běžné etikety, materiály s výsekem a s černou značkou ze spodní strany; podpora Unicode; grafický podsvícený LCD displej; široké možnosti připojení – USB, RS232, Gigabit Ethernet a Bluetooth LE (Bluetooth 4.0); podpora Link-OS. Volitelným příslušenstvím je vnitřní navíječ včetně odlepovacího modulu (peel-off) a řezač.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Funkce | LCD panel , Řezačka |
| Emulace | XML , ZPL , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 305 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 114mm |
| Průměr kotoučku | 203mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 51.23 |
| Šířka (cm) | 26.82 |
| Výška (cm) | 39.56 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 22.7 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Funkce | LCD panel , Řezačka |
| Emulace | XML , ZPL , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 305 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 114mm |
| Průměr kotoučku | 203mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 51.23 |
| Šířka (cm) | 26.82 |
| Výška (cm) | 39.56 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 22.7 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt ZEBRA ZT510 Cutt šedá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZEBRA ZT510 Cutt šedá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o ZEBRA ZT510 Cutt šedá ?











