Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
ZEBRA ZT610 300dpi BT RFID
Pro zvýšení efektivity v průmyslové výrobě využijte tiskárnu ZT610 z řady ZT600. Je konstruována s odolnými ocelovými prvky, které vydrží v náročných podmínkách, včetně extrémních teplot, prachu a dalších nepříznivých vlivů. Spolehlivý tiskový mechanismus je připraven na provoz 24/7 a zvládne velké objemy štítků.
Tiskové rozlišení: 300 dpi
Max. šířka tisku: 104 mm
Rychlost tisku: až 300 mm/s
Displej: 320 x 240
Barevný displej: Ano
Konektivita: USB 2.0, RS-232, Bluetooth 4.0, Ethernet
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Funkce | LCD panel , RFID writer |
| Emulace | XML , ZPL , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 305 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 114mm |
| Průměr kotoučku | 203mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 50.5 |
| Šířka (cm) | 26.82 |
| Výška (cm) | 39 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 22.7 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Funkce | LCD panel , RFID writer |
| Emulace | XML , ZPL , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 305 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 114mm |
| Průměr kotoučku | 203mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 50.5 |
| Šířka (cm) | 26.82 |
| Výška (cm) | 39 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 22.7 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt ZEBRA ZT610 300dpi BT RFID šedá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZEBRA ZT610 300dpi BT RFID šedá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o ZEBRA ZT610 300dpi BT RFID šedá ?




