Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
- Výkonný hoblík, který zvládne i tvrdší dřevo a i při maximálním odběru materiálu poskytuje hladký povrch obrobku
- Možnost odvodu pilin na obě strany, tedy vpravo i vlevo, pro pohodlnou obsluhu
- Hloubkový doraz v přední ruce s kroky po 0,1 mm umožňuje přesné nastavení
- Přední a hlavní rukojeť s gumovým povrchem zabraňují prokluzu a zvyšují komfort a ovladatelnost
- Válcový nožový díl s velkým průměrem dosahuje vysoké rychlosti a zaručuje výbornou povrchovou úpravu
- Drážky pro srážení hran ve třech velikostech v přední části základny usnadňují přesné montážní práce
Standardní výbava:
- Výměnné nože s destičkami karbidu wolframu
- Paralelní vodítko
- Falcovací vodítko
- Nátrubek pro připojení odsávání
- Vodítko pro odvod pilin
Specifikace:
| Příkon | 1050 W |
| Výkon | 620 W |
| Otáčky naprázdno | 13500 ot./min |
| Maximální hloubka řezu | 4 mm |
| Hloubka falcování | 25 mm |
| Šířka hoblíku | 82 mm |
| Délka základny | 320 mm |
| Průměr válce | 64 mm |
| Hmotnost | 4.0 kg |
| Délka | 320 mm |
| Výška | 180 mm |
| Vibrace ruka/paže | 4.2 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1.5 m/s2 |
| Akustický tlak | 90 dB(A) |
| Odchylka měření K 1 (zvuk) | 3 dB(A) |
| Akustický výkon | 99 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3.2 dB(A) |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt D26500 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt D26500 mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt D26500 ?







