Doporučené produkty
Doporučené produkty
Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DCD791NT-XJ
- Kompaktní 18 V aku vrtací šroubovák s Li-Ion technologií XR.
- Bezuhlíkový motor zajišťuje vysokou efektivitu provozu.
- Velmi kompaktní a lehká konstrukce umožňuje práci i na těžko dostupných místech.
- Celokovová převodovka s dvojím stupněm prodlužuje výdrž a životnost nářadí.
- K dispozici je 15 nastavitelných momentů pro rovnoměrné dotahování do různých materiálů.
- Spoušť s inteligentní regulací umožňuje lepší kontrolu při práci.
- Ergonomická konstrukce s pogumovanou rukojetí zvyšuje komfort obsluhy.
- Li-Ion baterie umožňují snadné nasazení a vyjmutí a disponují indikátorem stavu nabití.
- Ocelová příchytka na řemen a magnetický držák nástrojů nabízejí praktické řešení pro uložení.
- Patří do řady XR Li-Ion, která zajišťuje efektivitu a rychlejší provedení práce.
STANDARD
- Háček pro zavěšení na opasek
- magnetický držák nástrojů
- robustní kufr TSTAK
- baterie a nabíječka nejsou součástí balení
SPECIFIKACE
| Typ baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Max. moment (tvrdý materiál) | 70 Nm |
| Max. moment (měkký materiál) | 27 Nm |
| Výkon | 460 W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 550/2 000 ot./min |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 40 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Hmotnost | 1.2 kg |
| Délka | 173 mm |
| Výška | 203 mm |
| Akustiský tlak | 76 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 3 dB(A) |
| Akustický výkon | 87 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3 dB(A) |
| Vibrace ruka/paže - vrtání do kovu | < 2,5 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1,5 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže - šroubování bez přírazu | < 2,5 m/s2 |
| Odchylka měření K 2 (vibrace) | 1,5 m/s2 |
| Hloubka | 67 mm |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ nářadí: | Vrtací šroubováky |
| Typ napájení: | Aku |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 2000 |
| Sklíčidlo (max. mm) | 13 |
| Kroutící moment (max. Nm) | 70 |
| Funkce | |
| Počer rychlostí | Dvourychlostní |
| Funkce | Ergonomická rukojeť , Ukazatel stavu akumulátoru |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 1.2 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Kufr |
| Distribuce | |
| Distribuce | EU |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ nářadí: | Vrtací šroubováky |
| Typ napájení: | Aku |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 2000 |
| Sklíčidlo (max. mm) | 13 |
| Kroutící moment (max. Nm) | 70 |
| Funkce | |
| Počer rychlostí | Dvourychlostní |
| Funkce | Ergonomická rukojeť , Ukazatel stavu akumulátoru |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 1.2 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Kufr |
| Distribuce | |
| Distribuce | EU |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DCD791NT se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DCD791NT mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DCD791NT ?

