Doporučené produkty
Doporučené produkty
Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
DeWalt DCG405FN-XJ
- 18V bezuhlíkový motor zajišťuje lepší výkon pro dokončení úkolu
- Plochá převodovka pod 43° úhlu umožňuje práci ve stísněných prostorech
- Elektronická spojka minimalizuje zpětný ráz při zaseseknutí nebo zablokování kotouče
- Síťka v nasávacích otvorech chladicího vzduchu chrání motor před nečistotami
- Pogumovaná rukojeť zajišťuje pohodlný a jistý úchop
- Boční rukojeť lze instalovat do dvou poloh pro lepší kontrolu a komfort
STANDARD
- boční rukojeť
- Kryt s nastavením bez potřeby dalšího nářadí
- Klíč na kotouč
SPECIFIKACE
| Otáčky naprázdno | 9000 ot./min |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Závit vřetena | M14 |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Délka | 310 mm |
| Vibrace ruka/paže - broušení | 4.1 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1.5 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže - leštění | 2.7 m/s2 |
| Odchylka měření K 2 (vibrace) | 1.5 m/s2 |
| Akustický tlak | 83 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 3 dB(A) |
| Akustický výkon | 94 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3 dB(A) |
| Výkon | 800 W |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ brusky: | Úhlové |
| Typ napájení: | Aku |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 9000 |
| Kotouč průměr (mm) | 125 |
| Funkce | |
| Funkce | Regulace otáček |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 1.75 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Boční rukojeť , Klíč , Ochranný kryt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | Dewalt |
| Typ | |
| Typ brusky: | Úhlové |
| Typ napájení: | Aku |
| Vlastnosti | |
| Otáčky (max. ot/min) | 9000 |
| Kotouč průměr (mm) | 125 |
| Funkce | |
| Funkce | Regulace otáček |
| Akumulátor | |
| Typ | Li-ion |
| Napětí (V) | 18 |
| Počet (ks) | 0 |
| Hmotnost | |
| Hmotnost (kg) | 1.75 |
| Obsah Balení | |
| Obsah Balení | Boční rukojeť , Klíč , Ochranný kryt |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt DeWalt DCG405FN se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DeWalt DCG405FN mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o DeWalt DCG405FN ?




