Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
ZEBRA ZD411 DT 300dpi BT šedá
Potřebujete spolehlivý tisk štítků pro provoz se zvýšenou ochranou a moderními funkcemi? Kompaktní stolní tiskárny Zebra ZD411 nabízejí rozšířené možnosti, zabezpečení a snadné řízení, které pomáhají zefektivnit práci a získat více z vašeho workflow. Jsou navrženy tak, aby se vešly téměř kamkoli a díky nové architektuře spolu s uživatelsky přívětivou sadou Print DNA poskytují vyšší výkon, silnější zabezpečení a pohodlné nastavení i ovládání. Rychlá výměna médií je díky novému provedení jednodušší a s modulárními doplňky lze rozšířit možnosti tiskárny. Tyto modely navazují na osvědčenou řadu ZD400 a slibují spolehlivou dlouhodobou službu.
Připraveny na budoucnost
Tiskárny ZD411 využívají sadu Zebra Print DNA, která usnadňuje integraci a správu – lze je ovládat lokálně nebo prostřednictvím webového ovládacího panelu na dálku. Jsou koncipovány tak, aby držely krok s novými technologiemi a aplikacemi, a práce tak zůstává plynulá bez zbytečných omezení.
Snadná změna médií
Rozpoznatelné dotykové body a nový design manipulace s médii usnadňují rychlou výměnu médií a udržují tiskárnu v provozu. Výměna pásky probíhá intuitivně a rychle, bez nepořádku a zbytečného školení.
Maximální bezpečí
Řešení PrintSecure jako součást Print DNA poskytuje ochranu proti kybernetickým hrozbám. Tiskárnu lze jednoduše nakonfigurovat s bezpečným připojením, identifikovat zranitelná místa a blokovat neoprávněný přístup.
Zpětně kompatibilní
ZD411 lze snadno začlenit do stávajícího parku tiskáren bez nutnosti změn. Nadále můžete používat stejné formáty štítků a aplikace. Podporují jazyky EPL a ZPL a mohou emulovat další jazyky spojené s jinými výrobci prostřednictvím Zebra Print DNA.
Spojí se s Vaší sítí
Tiskárny ZD411 lze připojit k existujícím kabelovým i bezdrátovým sítím nebo k počítači. Standardně jsou vybaveny rozhraním USB a volitelně nabízí Ethernet, sériové rozhraní a duální bezdrátové připojení s rychlým Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.1. Tisk je možný z zařízení s Windows, Android i iOS. Nastavení tiskárny lze provést i pomocí mobilní aplikace Zebra s technologie Bluetooth Low Energy. Dotykový štítek Print Touch (NFC) umožňuje jednoduché spárování a okamžitý tisk.
Tiskněte všude
Velmi kompaktní rozměry umožňují umístit tiskárnu prakticky do jakéhokoli pracovního prostoru. Lze ji jednoduše převážet na vozíku s volitelnou baterií a tisknout na místě, čímž se zvyšuje přesnost a produktivita. S volitelnou vysokokapacitní baterií získáte energii na celou směnu.
Obsah balení
Obsah balení zahrnuje tiskárnu, prázdné jádro pásky pro termotransferový model (0,5 palce), síťový zdroj, napájecí kabel, kabel USB a příručky pro rychlé spuštění a k předpisům.
Parametry
Rozlišení: 300 DPI. Paměť: 512 MB Flash; 256 MB DDR3 SDRAM. Maximální šířka tisku: 54 mm. Maximální rychlost tisku: 102 mm/s.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Bílá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Hodiny reálného času (RTC) |
| Emulace | EPLII , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , USB kabel , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 102 |
| Šířka tisku (mm) | 56 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 58mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 24.29 |
| Šířka (cm) | 13.87 |
| Výška (cm) | 16.92 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 1.629 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Bílá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Hodiny reálného času (RTC) |
| Emulace | EPLII , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , USB kabel , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 102 |
| Šířka tisku (mm) | 56 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 58mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 24.29 |
| Šířka (cm) | 13.87 |
| Výška (cm) | 16.92 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 1.629 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt ZEBRA ZD411 DT 300dpi BT šedá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZEBRA ZD411 DT 300dpi BT šedá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o ZEBRA ZD411 DT 300dpi BT šedá ?




