Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
ZD411 300dpi USB – šedá tiskárna štítků
Stolní tiskárna ZD411 nabízí stabilní provoz za dostupnou cenu. Instalace je jednoduchá a rychlá. Je vhodná pro využití v dopravě a logistice, v maloobchodě i ve zdravotnických aplikacích. Umožňuje tisk různých lístků, štítků, vstupenek a potvrzení.
Mezi hlavní výhody patří kompaktní design, USB rozhraní, certifikace Energy Star a podpora bezdrátového připojení.
Rozlišení 300 dpi a tisková šířka až 54 mm doplňují rychlost tisku až 152 mm/s. Tiskárna zároveň podporuje drátové USB a bezdrátové standardy Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth.
Tiskárna štítků – termotransferová tiskárna s rozlišením 300 dpi, šířka média až 57 mm a šířka tisku až 54 mm. Disponuje pěti ikonami stavu a komunikuje přes USB, USB Host, Bluetooth 5, Wi-Fi a LAN.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Hodiny reálného času (RTC) |
| Emulace | EPLII , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , USB kabel , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termální přímá (DT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 102 |
| Šířka tisku (mm) | 54 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 58mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 22 |
| Šířka (cm) | 11.5 |
| Výška (cm) | 15.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 1 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Hodiny reálného času (RTC) |
| Emulace | EPLII , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , USB kabel , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termální přímá (DT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 300 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 102 |
| Šířka tisku (mm) | 54 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 58mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 22 |
| Šířka (cm) | 11.5 |
| Výška (cm) | 15.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 1 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt ZEBRA ZD411 DT 300dpi LAN šedá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZEBRA ZD411 DT 300dpi LAN šedá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o ZEBRA ZD411 DT 300dpi LAN šedá ?











