Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
ZEBRA ZD621R – 203 dpi, displej, RTC, RFID a peeler (šedá)
Stolní tiskárna Zebra ZD621R je navržena pro trvalou a spolehlivou kvalitu tisku štítků v různých odvětvích, jako je maloobchod, výroba, doprava, logistika a zdravotnictví. K dispozici jsou modely s přímým tepelným tiskem, s tepelným tiskem (thermotransfer), pro zdravotnictví (ZD621-HC) a RFID (ZD621R). Všechny varianty dosahují rychlosti tisku až 203 mm/s při rozlišení 203 dpi a až 152 mm/s při 300 dpi.
Ovládání zajišťuje 4,3" plnobarevný dotykový LCD displej s intuitivní navigací v menu (u některých verzí standardně). Tři tlačítka a pět vestavěných LED indikují stav zařízení a usnadňují práci.
Rozhraní značně usnadňují integraci a připojení k pevné i bezdrátové síti. Je možné také připojení k PC s Windows, Androidem či iOS. K dispozici jsou USB 2.0, USB host, Ethernet, RS232, Bluetooth Low Energy (BLE) a NFC. Volitelně lze doplnit Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.1.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Displej , Hodiny reálného času (RTC) , Odlepovač , RFID writer |
| Emulace | EPLII , XML , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 203 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 118mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 26.7 |
| Šířka (cm) | 20.2 |
| Výška (cm) | 15.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 2.5 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Displej , Hodiny reálného času (RTC) , Odlepovač , RFID writer |
| Emulace | EPLII , XML , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 203 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 118mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 26.7 |
| Šířka (cm) | 20.2 |
| Výška (cm) | 15.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 2.5 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt ZEBRA ZD621R 203dpi displej & RTC & RFID & peeler šedá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZEBRA ZD621R 203dpi displej & RTC & RFID & peeler šedá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o ZEBRA ZD621R 203dpi displej & RTC & RFID & peeler šedá ?











