Popis produktu
Technické parametry
Diskuse
Zobrazit technické parametry
ZEBRA ZD621t 203dpi displej – šedá
Zebra ZD621t je nástupcem modelu ZD620t a je určena pro tisk termo a termotransferních samolepicích štítků. Podle konfigurační volby lze tiskárnu vybavit hlavou s rozlišením 203 dpi nebo 300 dpi, což usnadňuje tisk menších písmen i jemných grafických prvků. K dispozici jsou drátové (USB, Ethernet) i bezdrátové (Bluetooth, Wi-Fi) komunikační cesty a lze doplnit volitelné prvky jako dávkovač, gilotinu a dotykový displej. Maximální šířka média činí 108 mm a tisk je možný až na šířku 104 mm. Standardně bývá součástí i pohyblivý senzor štítků a rychlost tisku dosahuje až 152 mm/s.
Mezi hlavní přednosti patří podpora programovacích jazyků ZPL II, EPL2, XML, ZBI a PDF Direct a možnost tvorby štítků v Zebra Designeru. Uvnitř se nachází 256 MB SDRAM a 512 MB flash paměti. Tiskárna nabízí rozhraní USB 2.0, USB Host, RS232, Ethernet, Bluetooth 4.1 i Wi-Fi. Další volitelné doplňky zahrnují dávkovač, gilotinu a klávesnici. Rozměry zařízení jsou 267 mm x 202 mm x 192 mm a hmotnost 2,5 kg.
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Displej , Hodiny reálného času (RTC) |
| Emulace | EPLII , XML , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , USB kabel , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 203 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 118mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 , Wi-Fi |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 26.7 |
| Šířka (cm) | 17.7 |
| Výška (cm) | 15.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 2.5 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické parametry
| Značka | |
| Značka | ZEBRA |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá |
| Paměť RAM (MB) | 256 |
| Funkce | Displej , Hodiny reálného času (RTC) |
| Emulace | EPLII , XML , ZPLII |
| Příslušenství | napájecí kabel (EU) , napájecí kabel (UK) , USB kabel , zdroj |
| Tisk | |
| Technologie | Termo-transférová (TT) |
| Maximální tiskové rozlišení (DPI) | 203 |
| Rychlost tisku (mm/s) | 203 |
| Šířka tisku (mm) | 104 |
| Papír/Medium | |
| Formát papíru/média | 118mm |
| Průměr kotoučku | 127mm |
| Rozhraní | |
| Rozhraní | Bluetooth , LAN (RJ45) , RS-232 (Sériový) , USB 2.0 , Wi-Fi |
| Rozměry | |
| Hloubka (cm) | 26.7 |
| Šířka (cm) | 17.7 |
| Výška (cm) | 15.1 |
| Hmotnost zařízení | |
| Hmotnost (Kg) | 2.5 |
| Stav zboží | |
| Stav zboží | Jen nové |
Technické specifikace pro produkt ZEBRA ZD621t 203dpi displej šedá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZEBRA ZD621t 203dpi displej šedá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o ZEBRA ZD621t 203dpi displej šedá ?



